Náhradné diely pre vašu práčku

Vaša práčka už neodstreďuje alebo ste zlomili rukoväť na práčke? Tu nájdete odpoveď na svoje problémy.

Predávame náhradné diely na najväčšie značky práčok: Whirlpool, Beko, Ariston, Bosch, Siemens, Candy, Indesit, Zanussi, Electrolux a desiatky ďalších! V spoločnosti Trust-sk je našou prioritou pomôcť vám nájsť diely do práčky, ktoré hľadáte!

Práčka, obľúbený domáci spotrebič

Práčka sa teraz stala takmer nevyhnutným domácim spotrebičom vo slovenských domácnostiach. Aj keď stále existujú niektoré odevy, ktorých krehkosť alebo materiál vyžadujú pranie ručne alebo u profesionálov, väčšinu našich odevov je možné prať v práčke pri priemernej teplote 30 až 40°C.

Urýchľuje to domáce práce, takže máte viac času robiť iné veci alebo si užívať rodinu.

Ako však v prípade poruchy reagovať? Aké sú správne kroky? Nižšie nájdete krátky návod, ako vykonať diagnostiku poruchy vášho zariadenia a ľahšie lokalizovať pôvod poruchy. Náhradný diel, ktorý potrebujete, potom môžete hľadať v predajni Trust-sk.

Už vám nefunguje práčka niektorej zo značiek (Indesit, Samsung, Electrolux, Beko, Whirlpool, Siemens atď.)?

Tu je zoznam najčastejších porúch.

Bubon sa netočí

Ak chcete nájsť pôvod tejto poruchy, musíte sa pozrieť na niekoľkých miestach. Vo všeobecnosti ide o problém s remeňom, ktorý sa môže roztrhnúť alebo jednoducho vyskočiť z drážky. Je tiež možné, že motor alebo elektronická karta sú chybné, v takom prípade bude potrebná trochu hlbšia diagnostika. Častou príčinou môžu byť aj zodraté uhlíky motora.

V prípade poruchy na bezpečnostnom zámku dverí sa môže z bezpečnostných dôvodov zabrániť aj spusteniu práčky.

Práčka vám nevypúšťa vodu

Príčin je opäť viacero.

Prvý často pochádza z upchatých potrubí. Veľmi často môžete tento problém vyriešiť bez výmeny akejkoľvek časti. Filter vypúšťacieho čerpadla (zvyčajne prístupný malým poklopom na prednej strane) alebo hadica spájajúca nádrž a čerpadlo môžu byť upchaté.

Ak tomu tak nie je, je potrebné sa pozrieť na stranu vypúšťacej hadice. Nakoniec, ak boli vykonané všetky ostatné kontroly a problém pretrváva, môže byť chybou vypúšťacie čerpadlo.

Prečítajte si články dostupné na blogu Trust-sk, ktoré vám pomôžu urobiť presnú diagnostiku porúch, potom môžete pristúpiť k nákupu potrebného náhradného dielu.

Vaša práčka nechce odstreďovať

Tento problém sa opakuje a veľmi často pochádza z uhlíkov motora. V skutočnosti je vaša práčka počas cyklu odstreďovania spustená na maximálny výkon a opotrebované uhlíkové kefy nestačia na to, aby poskytli potrebný výkon motoru. Ak sú vaše uhlíky v dobrom stave a hadice nie sú upchaté, problém spočíva v motore, hladinovom spínači alebo elektronike.

Keď ste si pozreli návod Trust-sk, aby ste zistili, ako opraviť a vymeniť uhlíky motora, mali by ste byť schopní presne vedieť, odkiaľ porucha pochádza, a vybrať si náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vaša práčka značiek ako Ariston Hotpoint, Candy, Bosch, Beko, Indesit, Whirlpool atď.)

Vaša práčka je zaneprázdnený spotrebič. Aby sme získali čistú bielizeň, nútime ju tvrdo pracovať; to je dôvod, prečo sa niektoré časti opotrebujú a vaša práčka sa nakoniec pokazí.

V spoločnosti Trust-sk sa vám snažíme poskytnúť všetky náhradné diely, ktoré vaša práčka potrebuje na prevádzku.

Využite tiež osobné poradenstvo, aby ste mohli rýchlo uviesť späť do prevádzky všetky svoje domáce spotrebiče.

Ak máte problém nájsť to, čo hľadáte, neváhajte ma kontaktovať! Rád nájdem váš diel a doručím vám ho čo najskôr. Otázky sú bezplatné, tak ich využite!

Opravou vašej práčky pomáhate znižovať negatívny ekologický dopad ľudskej činnosti na našu planétu. Urobte správnu voľbu a opravte svoje zariadenie!

Návrat hore